Renginiai
Organizuojamas trijų etapų "sezono atidarymo" turnyras

Mūsų klubas organizuoja trijų etapų "sezono atidarymo" turnyrą.

 

I. etapas rugsėjo 9 d.;

II. etapas spalio 7 d.;

Finalinis etapas lapkričio 11 d.

 

     

Varžybų sistema:

 

 Visų etapų vaikų turnyrai (iki 16 metų amžiaus), yra mėgėjų, kurie treniruojasi 1-2 metus, dalyvių skaičius iki 12 asmenų kiekviename etape. Vaikų varžybų pradžia 10:00 val. 

        Iš visų dalyvių sudaromi trys pogrupiai, iš kurių po du žaidėjus, užėmusius pogrupyje I-II vietas žais pagrindinėje lentelėje (žaidžia kiekvienas su kiekvienu, grupėje sužaisti susitikimų rezultatai bus užskaitomi ir finalinėje lentelėje). III vietas pogrupyje užėmę žaidėjai žais tarpusavyje, IV vietas užėmę žaidėjai žais tarpusavyje. Grupėse ir pagrindinės lentelės žaidėjai žaidžia iki 3 laimėtų setų, kiti žaidžia iki 2 laimėtų setų. 

       I ir II etapuose aukščiausias vietas užėmę žaidėjai apdovanojami ne tik trofėjais, bet ir atminimo dovanėlėmis, ir gauna taškų:

I vieta - 10 taškų;

II vieta - 8 taškai;

III vieta - 6 taškai;

IV vieta - 5 taškai;

V vieta - 4 taškai;

VI vieta - 3 taškai.

       I ir II etapuose gali dalyvauti ir tie patys žaidėjai, jei abejuose etapuose laimi taškų, jie sumuojasi. Į finalinį etapą kviečiami daugiausiai taškų surinkę žaidėjai, jie skirstomi (reitinguojami) pagal surinktus taškus. Jei lieka vietų, gali registruotis bet kurie norintieji. Finalinio etapo metu taškai nesiskaičiuoja, bendras rezultatas vertinamas tik finalinio etapo metu sužaistų susitikimų rezultatais.

     Finalinio etapo prizininkai apdovanojami trofėjais ir dovanomis. Dalyvavimo mokestis viename etape 12 eurų. Dviejuose etapuose 20 eurų (mokant iki pirmojo etapo, atšaukus dalyvavimą antrame etape, mokestis negrąžinamas, tačiau galima užskaityti mokestį finaliniam etapui, jei patenka pagal nuostatus). Užsiregistravusių dalyvių skaičių galima matyti paspaudus nuorodą: http://aurelijos-stk.lt/bendra-informacija/turnyru-dalyviai--rezultatai-13/lt/

        Registruotis galima el.pašptu info@aurelijos-stk.lt, tel. +37067641069, arba užpildžius žemiau pateiktą formą.

         

 

       Visų etapų suaugusiųjų turnyrai (amžiaus ribojimo nėra), yra mėgėjų, nedalyvaujančių aukšto meistriškumo varžybose, dalyvių skaičius iki 18 asmenų kiekviename etape. Suaugusiųjų varžybų pradžia 13:00 val. 

          Iš visų dalyvių sudaromi trys pogrupiai, iš kurių po du žaidėjus, užėmusius pogrupyje I-II vietas žais pagrindinėje lentelėje (žaidžia kiekvienas su kiekvienu, grupėje sužaisti susitikimų rezultatai bus užskaitomi ir finalinėje lentelėje). III - IV vietas pogrupyje užėmę žaidėjai žais tarpusavyje (žaidžia kiekvienas su kiekvienu, grupėje sužaisti susitikimų rezultatai bus užskaitomi ir finalinėje lentelėje) , V - VI vietas užėmę žaidėjai žais tarpusavyje (žaidžia kiekvienas su kiekvienu, grupėje sužaisti susitikimų rezultatai bus užskaitomi ir finalinėje lentelėje). Grupėse ir pagrindinės lentelės žaidėjai žaidžia iki 3 laimėtų setų, kiti žaidžia iki 2 laimėtų setų. 

          I ir II etapuose aukščiausias vietas užėmę žaidėjai apdovanojami ne tik trofėjais, bet ir atminimo dovanėlėmis, ir gauna taškų:

I vieta - 12 taškų;

II vieta - 10 taškai;

III vieta - 8 taškai;

IV vieta - 7 taškai;

V vieta - 6 taškai;

VI vieta - 5 taškai;

VII vieta - 4 taškai;

VIII vieta - 3 taškai;

IX vieta - 2 taškai;

X vieta - 1 taškas.

         I ir II etapuose gali dalyvauti ir tie patys žaidėjai, jei abejuose etapuose laimi taškų, jie sumuojasi. Į finalinį etapą kviečiami daugiausiai taškų surinkę žaidėjai, kurie reitinguojami ir skirstomi pagal gautus taškus. Jei lieka vietų, gali registruotis bet kurie norintieji. Finalinio etapo metu taškai nesiskaičiuoja, bendras rezultatas vertinamas tik finalinio etapo metu sužaistų susitikimų rezultatais. Finalinio etapo prizininkai apdovanojami trofėjais ir dovanomis. Dalyvavimo mokestis viename etape 15 eurų. Dviejuose etapuose 27 eurų (mokant iki pirmojo etapo, atšaukus dalyvavimą antrame etape, mokestis negrąžinamas, tačiau galima užskaityti mokestį finaliniam etapui, jei patenka pagal nuostatus). Užsiregistravusių dalyvių skaičių galima matyti paspaudus nuorodą: http://aurelijos-stk.lt/bendra-informacija/turnyru-dalyviai--rezultatai-13/lt/

       Registruotis galima el.paštu info@aurelijos-stk.lt, tel. +37067641069, arba užpildžius žemiau pateiktą formą.

 

projektą remia Vilniaus rajono savivaldybėSusisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti