Turnyrų, treniruočių informacija » turnyrų dalyviai, rezultatai

Vėlykinio turnyrėlio rezultatai:

I vieta Slavomiras;

II vieta Dmitrijus;

III vieta Janas;

paguodos turnyrą laimėjo Nikita

 

 

 

į Vėlykinį turnyrėlį užsirašė:

 

1. Nadia;

2. Gytis;

3. Janas;

4. Aistė;

5. Rytis;

6. Lina;

7. Arsenij;

8. Nikita;

9. Dmitrijus

10. Justas

11. Kristina

12. Slavomiras

 

iMATCH komandinio turnyro finalo rezultatai:

finalai:

Dėl I - II vietų: 

 

Linas ir Aurelija prieš Žygį ir Sergej
  komanda A   komanda X susitikimo rezultatas komandos taškai
A Sergej X Linas 0:3 0 1
B Žygis Y Aurelija 0:3 0 1
Dv Sergej ir Žygis Dv Linas ir Aurelija 1:3 0 1
A   Y        
B   X        
Galutinis rezultatas 0 3

 

Dėl III - IV vietų:

 

Dmitrijus ir Justas Č. pieš Gabiją ir Justą G.
  komanda A   komanda X susitikimo rezultatas komandos taškai
A Dmitrijus X Gabija 0:3 0 1
B Justas Č Y Justas G 3:2 1 0
Dv Dmitrijus ir Justas Č Dv Gabija ir Justas G 0:3 0 1
A Dmitrijus Y Justas G 2:3 0 1
B   X        
Galutinis rezultatas: 1 3

 

 

pusfinaliai:

Linas ir Aurelija prieš Dmitrijų ir Justą
  komanda A   komanda X susitikimo rezultatas komandos taškai
A Linas X Dmitrijus 3:0 1 0
B Aurelija Y Justas 3:0 1 0
Dv Linas ir Aurelija Dv Dmitrijus ir Justas 3:0 1 0
A   Y        
B   X        
Galutinis rezultatas 3 0

 

Žygis ir Sergej prieš Gabiją ir Justą G
  komanda A   komanda X susitikimo rezultatas komandos taškai
A Žygis X Gabija 1:3 1 0
B Sergej Y Justas G 3:1 0 1
Dv Žygis ir Sergej Dv Gabija ir Justas G 3:0 1 0
A Žygis Y Justas G 3:0 1 0
B   X        
Galutinis rezultatas 3 0

 

 

iMATCH light komandinio turnyro finalo rezultatai:

finalo rezultatai:

dėl I - II vietų:

 

Domas ir Vladimiras prieš Liną ir Dianą
  komanda A   komanda X susitikimo rezultatas komandos tašai
A Vladimiras X Diana 3:2 1 0
B Domas Y Lina 0:3 0 1
Dv Vladimiras ir Domas Dv Diana ir Lina 1:3 0 1
A Vladimiras Y Lina 3:1 1 0
B Domas X Diana 0:3 0 1
Galutinis rezultatas 2 3

 

dėl III - IV vietų:

 

Andrej ir Gytis prieš Gabiją ir Marką
  komanda A   komanda X susitikimo rezultatas komandos taškai
A Andrej X Gabija 3:1 1 0
B Gytis Y Markas 1:3 0 1
Dv Andrej ir Gytis Dv Gabija ir Markas 3:1 1  
A Andrej Y Markas 1:3 0 1
B Gytis X Gabija 0:3 0 1
Galutinis rezultatas 2 3

 

pusfinalio rezultatai:

 

Diana ir Lina prieš Gabiją ir Marką
  komanda A   komanda X susitikimo rezultatas komandos taškai
A Markas X Diana 0:3 0 1
B Gabija Y Lina 0:3 0 1
Dv Markas ir Gabija Dv Diana ir Lina 0:3 0 1
A   Y        
B   X        
Galutinis rezultatas 0 3

 

Domas ir Vladimiras prieš Andrej ir Gytį
  komanda A   komanda X susitikimo rezultatas komandos taškai
A Domas X Andrej 2:3 0 1
B Vladimiras Y Gytis 3:0 1 0
Dv Domas ir Vladimiras Dv Andrej ir Gytis 1:3 0 1
A Domas  Y Gytis 3:0 1 0
B Domas ir Vladimiras X Andrej 3:0 1 0
Galutinis rezultatas 3 2

 

 

 

iMATCH komandinio turnyro I grupė
Nr. komanda 1 2 3 4 Taškai Sant. Vieta
1 Justas ir Kristina 1/0:3 1/0:3 1/0:3 3   IV
2 Žygis ir Sergejus 2/3:0 1/0:3 2/:3:1 5   II
3 Aurelija ir Linas 2/3:0 2/3:0 2/3:0 6   I
4 Justas ir Gabija 2/3:0 1/1:3 1/0:3 4   III

  

 

 

Į iMATCH light turnyrą užsiregistravo:

 

kovo 2 d.

1. Diana ir Lina

2. Domas ir Vladislavas

3. Skaistė ir Gabija►

4. Gytis ir Nojus

 

iMATCH light komandinio turnyro I grupė
Nr. komanda 1 2 3 4 taškai vieta
1 Lina ir Diana 2/3:0 2/3:0 2/3:0 6 I
2 Domas ir Vladislav 1/0:3 2/3:1 2/3:1 5 II
3 Skaistė ir Gabija 1/0:3 1/1:3 1/1:3 3 IV
4 Gytis ir Nojus 1/0:3 1/1:3 2/3:1 4 III

 

 

 

 

 

 

 

 

Į 2024-02-11 dvejetų turnyrą užsiregistravo:

1. Vitalijus ir Arminas "Svirpliai"

2. Eglė ir Žygimantas "Žyglė"

3. Justas ir Kristina "Familija"

4. Slavomiras ir Denisas "Feniksas"

5. Sergejus ir Gintas "Železnij Vilkas"

6. Nikita ir Andrej "Negroni"

7. Virginija ir Vera "V&V"

 

Turnyro Rezultatai:

1. Feniksas

2. Železnij Vilkas

3. Svirpliai

4. V&V

5. Žyglė

6. Familia

7. Negroni

 

 

 

 

 

Į 2024-01-13 turnyrą "Light" užsiregistravo:

1. Lina

2. Artūras

3. Nikita

4. Domas

5. Nadia

6. Gytis

7. Andrei

8. Gytis G.

9. Aušvydas

10. Gabija

 

Turnyro rezultatai:

I.vieta Nikita

II. vieta Andrej

III. vieta Gytis G.

IV. vieta Aušvydas

Paguoda

I. vieta Artūas

II. vieta Gabija

III. vieta Nadia

IV. vieta Lina

V. vieta Gytis

 

 

 

Į 2024-01-06 turnyrą "Restart" užsiregistravo:

1. Miroslav

2. Eglė

3. Žygimantas J.

4. Justas Č

5. Kristina

6. Žygimantas M.

7. Nikita

8. Artūras

9. Vaidas

10. Vitalijus

11. Alanas

12. Arminas

13. Juozas

14. Viktoras

15. Sergejus

 

Turnyro rezultatai:

I. vieta. Juozas;

II. vieta. Artūras;

III. vieta Žygimantas M.;

IV. vieta Sergejus;

V. vieta Vitalijus;

VI. vieta Eglė.

Paguodos turnyras:

I. vieta. Žygimantas J.;

II.vieta. Vaidas;

III.vieta. Arminas;

IV.vieta Vaidas;

V. vieta Justas Č;

VI. vieta Miroslavas;

VII. vieta. Alanas;

VIII. vieta. Nikita;

IX. vieta Kristina.

 

 

 

 

Į vaikų Kalėdinį turnyrą užsiregistravo:

1. Emilis

2. Alanas

3. Tomas

4. Kajus

5. Markas

6. Gytis

7. Gabija G.

8. Gabija Š.

9. Mykolas

10. Goda 

 

Turnyro rezultatai:

I. vieta Markas

II. vieta Alanas

III vieta Gytis

 

 

Į "Sezono atidarymo" turnyro finalinį etapą (lapkričio 11 d.) užsiregistravo:

 

Vaikų grupėje:

1. Natan (16 taškų)

2. Arminas (10 taškų)

3. Goda (6 taškai)

4. Mykolas (6 taškai)

5. Kajus

 

Turnyro rezultatai:

I vieta Arminas

II vieta Natan

III vieta Mykolas

IV vieta Goda

V vieta Kajus

 

 

Suaugusių grupėje:

1. Slavomiras (12 taškų)

2. Raimondas

3. Valdas 

4. Eglė (12 taškų)

5. Skaidrius (5 taškai)

6. Justas (6 taškai)

7. Kristina (3 taškai)

8. Juozas

9. Jurgis

10. Janas

11. Vadim

 

 

Turnyro rezultatai 

I vieta Juozas

II vieta Vadimas

III vieta Slavomiras

IV vieta Žygimantas

V vieta Valdas

VI vieta Janas

 

Paguodos turnyre:

I vieta Eglė

II vieta Jurgis

III vieta Skaidrius

IV vieta Justas

V vieta Kristina

 

 

iMATCH piramidės finalinio etapo (spalio 15 d.) užsiregistravę dalyviai:

1. Eglė;

2. Andrei

3. Leonas

4. Evaldas 

5. Justas Č.

6. Kristina 

7. Skaidrius

8. Nikita

9. Justas G.

10. Mindaugas

11. Linas

12. Juozas

 

Turnyro rezultatai:

I. vieta Juozas

II. vieta Leonas

III. vieta Linas

IV. vieta Eglė

V. vieta Justas G.

VI vieta Skaidrius

Paguodos turyre:

I. Evaldas

II.Justas Č

III. Nikita

IV. Mindaugas

V. Kristina

VI. Andrei

 

 

 

Į "Sezono atidarymo" turnyro antrąjį etapą (spalio 7 d.) užsiregistravo:

Vaikų grupėje:

1. Natan

2. Markas

3. Nojus

4. Goda

 

Turnyro rezultatai:

I. Markas (10 taškų);

II. Natan (8 taškai);

III. Goda (6 taškai)

IV. Nojus (5 taškai)

 

Suaugusiųjų grupėje:

1. Eglė

2. Miroslav

3. Skaidrius

4. Justas Č.

5. Kristina 

6. Viktoras

7. Dmitrijus

 8. Artūras

 

Turnyro rezultatai:

I. Artūras (12 taškų)

II. Dmitrij (10 taškų)

III. Viktoras (8 taškai)

IV. Eglė (7 taškai)

V. Justas (6 taškai)

VI. Skaidrius (5 taškai)

VII. Miroslav (4 taškai)

VIII. Kristina (3 taškai)

 

 

Į "Sezono atidarymo" turnyro pirmąjį etapą užsiregistravo:

 

Vaikų grupėje:

1. Markas

2. Natan

3. Mykolas 

4. Arminas

5. Alanas

6. Nojus

 

Turnyro rezultatai:

I. Arminas (10 taškų);

II. Natan (8 taškai);

III. Mykolas (6 taškai)

IV. Markas (5 taškai)

V. Nojus (4 taškai)

VI. Alanas (3 taškai).

 

Suaugusiųjų grupėje:

1. Eglė

2. Vaidas

3. Lazaris

4. Vladimir

5. Dmitrij

6. Slavomir

7. Vadimas

8. Sergejus 

9. Daniel

10. Viktor

11. Justas

 12. Skaidrius

13. Miroslav

 

 

Turnyro rezultatai:

I.Slavomiras (12 taškų)

II. Vadimas (10 taškų)

III. Sergejus (8 taškai)

IV. Dmitrijus (7 taškai)

V. Danielius (6 taškai)

VI. Eglė (5 taškai)

VII. Viktoras (4 taškai)

VIII. Miroslav (3 taškai)

IX. Lazaris (2 taškai)

X. Vladimiras (1 taškas).

 

 

 

Į "Sezono uždarymo" turnyro finalinį etapą užsiregistravo:

Vaikų grupėje:

1. Arminas (20 taškų);

2. Natan (16 taškų);

3  Nojus (6 taškai)

4. Mykolas (6 taškai)

5. Alanas (4 taškai)

6. Markas

7. Sergejus

 

Turnyro rezultatai:

I. Arminas,

II. Natan,

III. Markas,

IV. Mykolas,

V. Alanas,

VI. Sergejus,

VII. Nojus.

 

Suaugusių grupėje: 

1.Denis (24 taškai);

2. Aleksandr (17 taškų);

3. Rafal (11 taškų)

4. Greta (11 taškų)

5. Saulius (10 taškų)

6. Vaidas (5 taškai)

7. Skaidrius (2 taškai)

8. Miroslav (1 taškas)

9. Lazaris

10. Artūras

11. Lukas

12. Stanislav.

 

Turnyro rezultatai:

I. Artūras,

II. Aleksandr,

III. Denis,

IV. Saulius,

V. Rafal,

VI. Vaidas,

VII. Greta,

VIII. Stanislav,

IX. Miroslav,

X. Lukas,

XI. Lazaris,

XII. Skaidrius.

 

 

Užsiregistravę "Sezono uždarymo" I etapo 2023-04-08 turnyrui (vaikai):

1. Mantas

2. Mykolas

3. Goda

4. Arminas

5. Alanas

6. Nojus

7. Gabrielė

8. Natan

9. Lev

10. Tichan

 

Turnyro rezultatai:

I. Arminas (10 taškų);

II. Natan (8 taškai);

III. Mykolas (6 taškai)

IV. Lev (5 taškai)

V. Alanas (4 taškai)

VI. Nojus (3 taškai).

 

Užsiregistravę "Sezono uždarymo" II etapo 2023-05-13 turnyrui (vaikai):

1. Danas

2. Alisa

3. Goda

4. Lev

5. Natan

6. Alanas

7. Arminas

8. Ignas

9. Mantas

10. Nojus

11. Gytis

12. Gabija

 

Turnyro rezultatai:

I. Arminas (10 taškų);

II. Natan (8 taškai);

III. Danas (6 taškai)

IV. Lev (5 taškai)

V. Ignas (4 taškai)

VI. Nojus (3 taškai).

 

Po abiejų turų daugiausiai taškų surinko ir į finalinį etapą kviečiami:

1. Arminas (20 taškų);

2. Natan (16 taškų);

3 Lev (10 taškų);

4. Nojus (6 taškai)

5. Mykolas (6 taškai)

6. Danas (6 taškai)

7. Alanas (4 taškai)

į likusias 5 vietas gali registruotis kas pageidauja.

užsiregistravo:

8. Markas

9. Sergejus

 

 

 

 

 

Užsiregistravę "Sezono uždarymo" I etapo 2023-04-08 turnyrui (suaugę):

1. Janas

2. Saulius

3. Vaidas

4. Sergei

5. Nikita

6. Andrej

7. Justas 

8. Vladimir

9. Dmitrij

10. Skaidrius

11. Denis

12. Vitalijus

13. Aleksandr

14. Greta

15. Rafal

16. Miroslav

Turnyro rezultatai:

I.Denis (12 taškų)

II. Aleksandras (10 taškų)

III. Janas (8 taškai)

IV. Rafal (7 taškai)

V. Eglė (6 taškai)

VI. Vitalijus (5 taškai)

VII. Saulius (4 taškai)

VIII. Greta (3 taškai)

IX. Vaidas (2 taškai)

X. Dmitrij (1 taškas).

 

 

 

Užsiregistravę "Sezono uždarymo" II etapo 2023-05-13 turnyrui (suaugę):

1. Janas

2. Saulius

3. Vaidas

4. Sergei

5. Nikita

6. Andrej

7. Skaidrius

8. Lukas

9. Denis

10. Greta

11. Rafal

12. Aleksandr

13. Miroslav

 

Turnyro rezultatai:

I.Denis (12 taškų)

II. Sergei (10 taškų)

III. Greta (8 taškai)

IV. Aleksandr (7 taškai)

V. Saulius (6 taškai)

VI. Janas (5 taškai)

VII. Rafal (4 taškai)

VIII. Vaidas (3 taškai)

IX. Skaidrius (2 taškai)

X. Miroslav (1 taškas).

 

Po abiejų turų daugiausiai taškų surinko ir į finalinį etapą kviečiami:

1. Denis (24 taškai);

2. Aleksandr (17 taškų);

3. Janas (13 taškų).

4. Rafal (11 taškų)

5. Greta (11 taškų)

5. Saulius (10 taškų)

6. Sergei (10 taškų)

7. Eglė (6 taškai)

8. Vitalijus (5 taškai)

9. Vaidas (5 taškai)

10. Skaidrius (2 taškai)

11. Dmitrij (1 taškas)

12. Miroslav (1 taškas)

į likusias 6 vietas gali registruotis kas pageidauja (pirmenybė teikiama dalyviams, kurie dalyvavo bent viename ture ir bendrame rezultate sužaidė geriau..

užsiregistravo:

13.

 

 

Užsiregistravę į 2023-05-27 iMATCH stalo teniso piramidės atidarymo turnyrą:

LIGHT grupė:

Moterys (8):

 

 

 

Vyrai (8):

1. Vladimir Fedorenko

2. Justas Gaidelis

3. Dmitrij Prochorenkov

4. Andrei Ivanov

5. Nikita Tyutin

6. Skaidrius Prascienis

7. Sergejus Niaksu

 

Rezultatai:

1. Sergejus

2. Dmitrij

3. Vladimir

4. Justas

5. Skaidrius

6. Nikita

7. Andrei

 

 

 

 

HARD grupė:

Moterys (8):

1. Lina Butkienė

 

 

Vyrai (8):

1. Leonas Jasevičius;

2. Linas Barauskas

3. Sigitas Brazinskas

 

 Rezultatai:

Žaidė moterys ir vyrai kartu, bendras rezultatas:

1. Leonas;

2. Sigitas;

3. Lina;

4. Linas

 

 

Užsiregistravę 2023-03-11 turnyrui:

 

Vaikų:

1. Markas

2. Mykolas

3. Ignas

4. Rokas

5. Gytis

6. Gabija

7. Kajus

8. Arijus

9. Eirida

 

 Turnyro rezultatai:

I. Markas

II. Rokas

III Gytis

IV Mykolas

V Ignas

VI Gabija

VII Kajus

VIII Arijus

IX Eirida

 

 

Suaugusių:

1. Justas G.

2. Stanislav L.

3. Vaidas

4. Linas

5. Saulius

6. Erikas

7. Skaidrius

8. Lazaris

9. Justas Č.

10. Dmitrij

11. Vladimiras

12. Andrei

13. Nikita

14. Vytenis

15. Sergei

16. Jurgis

 

Turnyro Rezultatai:

I. Linas

II. Dmirtij

III. Saulius

 

Paguodos turnyras:

I. Jurgis

II. Skaidrius

III. Nikita

 

 

 

 

Užsiregistravę 2023-01-14 turnyrui:

1. Eglė

2. Jurgis

3. Erikas

4. Marius

5. Lazaris

6. Justas Č.

7. Vaidas

8. Stanislovas

9. Nikita

10. Andrej

11. Daniel

12. Sergejus

13. Saulius

14. Sergei

15. Nojus

16. Nedas

 

Turnyro rezultatai:

 

I. Sergei

II. Sergejus

III. Saulius

 

Paguodos turnyras:

 

I. Lazaris

II. Justas

III. Erikas

 

 

 

 

 

 

2022 metų gruodžio 3 dienos turnyro dalyviai:

1. Justinas;

2. Justas;

3. Gytis;

4. Raimundas;

5. Linas;

6. Vaidotas;

7. Erikas;

8. Sergei; (neatvyko)

9. Eglė;

10. Marius;

11. Saulius;

12. Rokas;

13. Nerijus.

Turnyro rezultatai:

I. Linas

II. Raimundas

III. Saulius

 

Paguodos turnyras:

I vieta Justinas

II vieta Nerijus

III vieta  Erikas