Apie mus » Naujienos
Stalo teniso mėgėjų stovykla Maltoje!

 

     Mūsų klubas, kartu su Maltos stalo teniso klubu Alpha organizuoja bendrą mėgėjų stalo teniso stovyklą Maltoje. Stovykla vyks rugpjūčio 22-29 dienomis.

     Dienotvarkė: 

22 d. atvykimas, įsikurimas viešbutyje;

23 d.- 26 d. 2 val. trukmės rytinė treniruotė, laikas pietums, 2 val. popietinė treniruotė;

27 d. nuo ryto turnyras. Susitikimai grupėse (planuojama žaisti iki pietų, po pietų laisvas laikas);

28 d. nuo ryto turnyras. Finaliniai susitikimai (planuojama žaisti iki pietų, po pietų laisvas laikas).

29 d. išvykimas.

Konkretus treniruočių, turnyro laikas bus paskelbtas vėliau.

 

Stovyklos kaina nuo 850 eurų. Į kainą įskaičiuota: 

     Stalo teniso treniruotės ir turnyras. stovykla bus 7 stalų salėje, kurioje bus grupinės treniruotės, treniruotės su daug kamuoliukų, dalyvaus trijų trenerių komanda (du Maltos treneriai ir trenerė mūsų klubo trenerė).

     Apgyvendinimas trijų žvaigždučių viešbutyje Porto Azzurro Aparthotel, kuris yra Xemxija Bay kurorte, ant Jūros kranto, priešais vaizdingą San Polo įlanką apie 600 metrų nuo stalo teniso salės (be maitinimo, galima rinktis pusryčius viešbutyje už papildomą kainą), galima vykti kartu su šeimos nariais, draugais, tuo metu pasiūlysime apgyvendinimo variantus, geriausiai tenkinančius Jūsų poreikius*.

*į bazinę kainą įeina apgyvendinimas asmeniui dviviečiame arba triviečiame kambaryje;

     Skrydis Vilnius - Malta ir atgal (tik rankinis bagažas, jei pageidaujama didesnio bagažo, galima pirkti už papildomą kainą, taip pat skryčio kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilieto kainos).

  

     Stovykloje gali dalyvauti visi norintieji, taip pat ir vaikai. Dėl vaikų dalyvavimo teirautis telefonu +37067641069 arba el. paštu. info@aurelijos-stk.lt Taip pat galite kreiptis užpildydami apačioje esančią užklausos formą.Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti