Renginiai
2023 metų stalo teniso stovykla Maltoje

Šių metų rugpjūčio 22-29 dienomis mūsų klubas organizavo stalo teniso mėgėjų stovyklą Maltoje.

Maltoje mus šiltai sutiko Alpha stalo teniso klubo nariai. Maltos klubo Alpha trenerė Katia kartu su mūsų klubo trenere Aurelija sudarė treniruočių planus, pasidalino darbais, o žaidėjai gerino savo įgūdžius. Treniruotės vyko du kartus per dieną po dvi valandas, o po to vyko draugiškas komandinis turnyras. Laiko užteko ne tik pagerinti savo žaidimą bet ir aplankyti įdomias Maltos vietas, pailsėti paplūdimyje bei pažiūrėti krepšinio varžybas. Kartu su Maltos Alpha klubo nariais dalyvavome piknike, žaidėm paplūdymio stalo tenisą :) bei bendravome įvairiomis temomis. Tai buvo nuostabus laikas. Tikimės tolesnio bendradarbiavimo su šiuo klubu ir naujų projektų. Keletą kelionės akimirkų galima pamatyti mūsų galerijoje paspaudus nuorodą http://aurelijos-stk.lt/galerija-3/lt/