Apie mus » Naujienos
Organizuojame turnyrą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Šių metų kovo 11 d. organizuojamas vaikų ir suagusiųjų turnyras Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

plačiau

2023-01-14 vyko Turnyras Laisvės gynėjų dienai paminėti

2023-01-14 Zujūnų stalo teniso klube vyko turnyras Laisvės gynėjų dienai atminti, kuriame dalyvavo 16 žaidėjų. Paguodos turnyre III-ąją vietą iškovojo Erikas, II-ąją - Justas, I-ąją - Lazaris, pagrindinėje lentelėje, III-ąją vietą užėmė Saulius, antrąją vietą iškovojo Sergejus, o turnyro nugalėtoju užtikrintai tapo Sergei. Gražiausias turnyro akimirkas užfiksavo fotografė Kristina Cheri. Peržiūrėti nuotraukas galima čia:

Turnyras Laisvės gynėjų dienai paminėti

2023-01-14 Zujūnų stalo teniso klube bus vykdomas turnyras Laisvės gynėjų dienai paminėti. Turnyro sistema: žaidėjai burtų tvarka bus suskirstyti į tris pogrupius, iš kiekvieno pogrupio po du žaidėjus pateks į tam tikrus finalinius etapus: I finalinis etapas (žais dėl I-VI vietų), antras finalinis etapas (žais dėl VII - XII) ir trečias finalinis etapas (likusios vietos). Finaliniuose etapuose pogrupyje sužaisti rezultatai užskaitomi. Žaidimai pogrupiuose ir pirmame finaliniame etape vyks iš trijų laimėtų setų, o antrame ir trečiame finaliniuose etapuose - iki dviejų laimėtų setų. Turnyre vyrai žaidžia kartu su moterimis, dalyvių skaičius ribotas (iki 18 asmenų), startinio mokesčio kaina 12 eurų. Registruotis galima telefonu +37067641069 arba el. paštu info@zujunustk.lt

plačiau

Atnaujintas vaikų grupinių treniruočių grafikas

Atnaujinome vaikų grupinių stalo teniso trenisuočių grafiką:

Pradedančiųjų treniruotės:

Pirmadieniais, ketvirtadieniais nuo 16:30 val. iki 17:30 val.

Pažengusiųjų treniruotės:

Antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais nuo 17:30 val. iki 18:30 val.

Registruotis į treniruotes galima el. paštu info@zujunustk.lt arba telefonu +37067641069

Kainos:

plačiau

2022-12-03 vyko Zujūnų stalo teniso klubo turnyras

Šį savaitgalį vyko Žiemos turnyras, kuriame dalyvavo 12 žaidėjų. Paguodos turnyre III-ąją vietą iškovojo Erikas, II-ąją - Nerijus, nugalėtoju tapo Justas, pagrindinėje lentelėje, surinkęs vienodą pergalių skaičių su Egle ir Mariumi, tačiau dėl geresnio santykio laimėjo Saulius, antrąją vietą iškovojo Raimundas, o turnyro nugalėtoju užtikrintai tapo Linas. Gražiausius momentus užfiksavo fotografė Kristina. Puikiausi kadrai nuorodoje Šį savaitgalį Zujūnų stalo teniso klubas vyko Žiemos turnyras, kuriame dalyvavo 12 žaidėjų. Paguodos turnyre III-ąją vietą iškovojo Erikas, II-ąją - Nerijus, nugalėtoju tapo Justas, pagrindinėje lentelėje, surinkęs vienodą pergalių skaičių su Egle ir Mariumi, tačiau dėl geresnio santykio laimėjo Saulius, antrąją vietą iškovojo Raimundas, o turnyro nugalėtoju užtikrintai tapo Linas. Gražiausius momentus užfiksavo fotografė Kristina Cheri. Jos nuotraukos mūsų galerijoje http://zujunustk.lt/galerija-3/lt/.

plačiau

Nuo gruodžio 1 d. suaugusiųjų grupinės treniruotės vyks ir penktadieniais nuo 19:00 val.

Džiaugiamės, kad mūsų klubo lankytojų ratas plečiasi, todėl jau nuo gruodžio 1 d. suaugusiųjų grupinės treniruotės vyks ir penktadieniais nuo 19:00 val., norintys dalyvauti, kviečiame registruotis.

plačiau

Zujūnų stalo teniso klubo žiemos turnyras

Šių metų gruodžio 3 d. Zujūnų stalo teniso klubas organizuoja žiemos turnyrą.

plačiau

Nuo rugsėjo 1 dienos pradedame suaugusių grupines treniruotes!

Nuo rugsėjo mėn. 1 dienos vėl atnaujiname suaugusiųjų grupines stalo teniso treniruotes.

plačiau

Pradedame registraciją į vaikų grupes

Jau pradėjome registruoti vaikus į grupines vaikų treniruotes.

plačiau

Liepos mėn. pirmąją savaitę treniruočių nebus

Dėmesio! Keičiasi Pavasario turnyro data

Informuojame, kad Pavasario stalo teniso turnyras perkeliamas į gegužės 14 d. 12:00 val.

plačiau

Zujūnų stalo teniso klubas organizuoja "Pavasario turnyrą"

Šių metų balandžio 30 d., Zujūnų stalo teniso klube, adresu Žirgų g. 1, sporto komplekso "Teniso erdvė" patalpose vyks "Pavasario" stalo teniso turnyras, kurio pradžia 11:00 val.

plačiau

Organizuojama pavasario vaikų dienos stovykla

Šių metų balandžio 19 - 22 dienomis organizuojama vaikų pavasario dienos stovykla.

plačiau

Zujūnų stalo teniso klubo turnyras Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Šių metų kovo 11 d., Zujūnų stalo teniso klube, adresu Žirgų g. 1, sporto komplekso "Teniso erdvė" patalpose vyks stalo teniso turnyras Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

plačiau

Vaikų stalo teniso Kalėdinis turnyras

Šių metų gruodžio 19 d. 11:00 val. organizuojame Kalėdinį vaikų stalo teniso turnyrą.

plačiau

Kalėdinis stalo teniso mėgėjų turnyras

Šių metų gruodžio 18 d. 10:00 val. Teniso erdvėje organizuojame Kalėdinį mėgėjų stalo teniso turnyrą.

plačiau

Dar yra vietų vaikų treniruočių grupėse

Nuo lapkričio 15 dienos startuoja dar viena vaikų grupė!

plačiau

Atostogos

Dėmesio! nuo šių metų lapkričio 1 d. iki 14 d. vaikų treniruotės nevyks. Vyks suaugusiųjų grupinės treniruotės,

plačiau

Nuo spalio mėn. grupinės suaugusiųjų treniruotės vyks dažniau

Nuo šių metų spalio mėn. startuoja suaugusiųjų grupinės treniruotės ir pirmadieniais bei trečiadieniais.

plačiau

Renkama dar viena vaikų grupė

Šiuo metu renkama dar viena vaikų grupė. Treniruotės vyks pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 16:30 val.